Kategoriler
Genel

En İyi Scrubs Markası

Scrubs

Üniforma grubu kategorimizde siz kıymetli sıhhat çalışanlarımızın gereksinim duyan scrubs ürünlerini bulabilirsiniz. Sağlık mensupları için hususi olarak üretilen scrubs modelleri ve birçok değişik renkte scrubs ürünlerimizi siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunmaktan saadet duymaktayız. Bunun yanı sıra SYAH.NET online alışveriş sitemizde ihtiyacınız olan bütün medikal giyim modellerimizi tek bir çatı altında sizlerle buluşturmaktayız.

Cerrahi Formalar

Üniforma kategorimizde sıhhat mensupları için hususi olarak üretilen ürünlerimizden biride cerrahi forma’dır. Cerrahi ekip ürünlerimiz hem hanım bununla birlikte erkekler için özle olarak üretilen gerek terikoton gerekse likralı cerrahi forma ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Üretimlerimiz siz değerli ziyaretçilerimizin bizlere aktardığı geri dönüşler ve yorumlarınız suretiyle gün geçtikçe daha da kaliteli hale gelmekle beraber, ihtiyacınız olan şeyleri göz önünde bulundurarak ürettiğimiz cerrahi formalar sizlerle. Gün içinde yoğun ritmde ve uzun saatlere varan çalışmalarında hem şıklığı bununla birlikte konforu bir arada yakalayabileceğiniz medikal forma ürünlerimizi araştırma fırsatını yakalayın!

En İyi Scrubs Markası SYAH

Kumaş alanında tecrübeli adları sıhhat çalışanlarımız ile buluşturduk ve saha çalışmaları gerçekleştirdik. Kumaşlarımız hususi laboratuvarlarda aylarca sizin için kontrol edildi ve sahaya en uygunu üretildi. Çalışmalarımızın her aşamasında isteklerinizi ve ihtiyacınız olan şeyleri can kulağı ile dinledik ve ürünlerimizi sizin için tasarladık. Ürünlerimize, kullanırken hayatınızı kolaylaştıracak zekice detaylar ekledik.

SYAH; sıhhat mensupları ve senelerdir tekstil alanında uzman olan iki grubun yollarının kesişmesi ile resmi olarak Şubat 2021’de kuruldu.
Covid-19 pandemisi sonrası uzun ve zor geçen nöbetler, artan kesafet ve sıhhat personellerinin üstündeki yük yeterince ağırdı.
Her gün giyilen üniformalarda daha fazlaca konfora, bu konforu sağlayacak hususi bir kumaşa, şıklığa ve ergonomik detaylara gereksinim vardı.
1 sene süresince özenle, sabırla çalıştık.
Kumaş alanında tecrübeli adları sıhhat çalışanlarımız ile buluşturduk ve saha çalışmaları gerçekleştirdik.
Kumaşlarımız hususi laboratuvarlarda aylarca sizin için kontrol edildi ve sahaya en uygunu üretildi.
Çalışmalarımızın her aşamasında isteklerinizi ve ihtiyacınız olan şeyleri can kulağı ile dinledik ve ürünlerimizi sizin için tasarladık.
Ürünlerimize, kullanırken hayatınızı kolaylaştıracak zekice detaylar ekledik.
Uzun soluklu araştırmalar ve deneyimlerle sizi hak ettiğiniz özene kavuşturuyoruz.
Size, çalışırken ihtiyacınız olan konfor ile istek ettiğiniz şıklığı bir arada sunuyoruz.

Erkek ve hanım sıhhat mensupları arasında seçenekleri bulunan ameliyathane nöbet takımlarının alt ve üst bölümleri kullanan kişiyi huzurlu ettirecek halde üretilmiştir. Pantolon bölümü boldur ve hiç belinizi sıkmaz, bu da uzun soluklu nöbetlerde kullanan sıhhat çalışanını huzurlu ettirir. Kullanım kılavuzuna müsait bir halde yıkanan ameliyathane nöbet takımlarında bir yıpranma laf mevzusu olmaz, yıkama daha sonra ütüsünü yapmak fazlaca rahat ve pratiktir.

Tüm medikal ürünlerimizde olduğu şeklinde nöbet takımlarında da ilk hedefimiz sıhhat çalışanlarımızın rahatlığı, aldıkları ürünleri beğeni ile kullanımı ve naturel olarak onların memnuniyetidir. Herhangi bir sorunuzu bizlere istediğiniz anda sorabilir, ürünlerimizden bir halde memnun kalmazsanız koşulsuz olarak iade edebilirsiniz.

Tercinize bakılırsa V yakalı yada düzgüsel yakalı ameliyathane nöbet takımları bulunmaktadır. Yazlık ve kışlık olarak üretilen formalar da adam ve hanım sıhhat mensupları için bolca renk ve tasavvur modeli bulunur. Bedeninize tam olacak ameliyat nöbet takımını seçmenizde yarar var, siz bolca olsun diye daha büyük beden tercih etmeyin aslına bakarsan bu tür modeller her bedende sizin huzurlu etmeniz için birazcık bolca üretilmektedir. Bolluk bilhassa pantolon bölümünde olmaktadır, üst bölümde fazlaca ciddi bir bolluk görmeyeceksiniz. Pantolonlar lastikli ve bel bölümü esneyecek halde üretilmiştir, yoğun tempolarda bu ciddi bir refah sağlamaktadır.

Scrubs Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sizlere ulaştırmaya çalıştığımız nöbet takımları ancak hastanelerde değil hem de sıhhat merkezleri, laboratuvar, kimyasal fabrikalar, güzellik merkezleri şeklinde birçok hijyen şartının olduğu ve tekrar tempolu emek verme merkezlerinde tercih edilmektedir. Tüm ameliyathane nöbet ekip modelleri özgün marka garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Sektörün en müsait tutarları ile sunulan bu modellerin standart bedenlerinde 2 haftaya kadar değişiklik imkânı gösterilmekte ve ancak hususi dikimlerde bu imkân naturel olarak verilmemektedir. Teslim aldığınız ürün hakkında kafanızda oluşan bütün sual işaretlerini kontakt bölümünden tarafımıza ulaşarak bize iletebilirsiniz, personellerimiz her türlü sorunuza anında yanıt vereceklerdir.

Ameliyathane nöbet takımlarımız huzurlu kullanması şık tasarımıyla bay ve hanımefendiler için ayrı ayrı üretilen modellerimizde terikoton kumaştan üretilmektedir. Tüm modellerimiz SYAH markasının güvencesi ve kalitesiyle üretilir. Hemşire, tabip, teknisyen, veteriner, güzellik uzmanı ve daha birçok sektörde hem uygun fiyatlarla hemde kaliteli ürünlere markamızın garantisi altında ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo, Kapıda ödeme ve banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz. 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL ve üstü büyük bedenler hususi dikim ile kişiye hususi yapıldığı için değişimi ve iadesi yoktur. Diğer bedenleri değişik renkler ve bedenlerle 14 gün arasında değiştirebilirsiniz.

Hangi Cerrahi Formalar Satın Alınmalı?

SYAH NET online alışveriş sitemizde siz kıymetli sıhhat personellerinin bütün medikal ürünlere tek bir çatı altından ulaşabilmelerini sağlamaktayız. Medikal mamüllerin hem konforlu hem şek bununla birlikte kaliteli mamüller olması sıhhat mensupları için fazlaca ehemmiyet arz etmektedir. Online alışveriş sitemizde birbirinden değişik renk ve modelde hemşire forması ve medikal forma ürünleri bulunmaktadır. İş alanınızın yoğunluğuna, mevsimlere ve en önemlisi de emek verme şartlarınıza bakılırsa cerrahi forma ürünlerini tercih etmelisiniz. Sizlere sunduğumuz terikoton cerrahi ekip ve likralı cerrahi ekip ürünlerimizi bu şartları göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. Her iki ürünümüzde sıhhat mensubunun gün içindeki yoğun hareketliliği göz önüne alınarak fiziken huzurlu hissetmesi için hususi olarak ürünlerimiz üretilmektedir. 4 mevsim kullanabileceğiniz, rahat ütülenebilir, solma ve yıpranma yapmayan, canlılığını uzun vakit sakınan tabip ve hemşire formalarını bulabilirsiniz.

Cerrahi Formalar Nereden Satın Alınmalı?

Sağlık mensupları kaliteli ve uygun fiyata haiz cerrahi forma ürünlerini tercih etmektedirler. Güvenilir ve kaliteli ürünlere haiz olan medikal giyim mağazalarından alışveriş yapmanız sizlere birçok mevzuda avantaj sağlayacaktır. SYAH NET olarak bizler, siz kıymetli sıhhat personellerinin gereksinim duyan hemşire forması, cerrahi forma ve medikal bütün formaları kaliteli üretim anlayışı ve en müsait fiyat politikaları ile sunmaktayız. Ayrıca değişik kampanya, tenzilat ve değişik ödeme seçenekleri ile her bütçeye hitap etmekteyiz. Sizlerde kaliteyi, konforu ve şıklığı bir arada sunan hemşire üniformaları bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Likralı Hemşire Forması

Esnek dokuma kumaştan üretilen cerrahi önlük ve hastane üniformaları ile beraber gün içinde fiziken huzurlu hissetmenizi sağlamakla beraber, dokusu yardımıyla kolayca ütülenebilme, 4 mevsim kullanımlıda sunmaktadır. Kadın ve adam sıhhat çalışanlarına hususi birbirinden değişik renkler haiz likralı hemşire forması, cerrahi üniforma ve hastane üniformaları syah.net’te!

SYAH NET sizlere en kaliteli kumaş ve formaları en müsait fiyatlarla sunmaktadır. Tüm tabip desenli scrubs ve hemşire formaları, için syah.net’. ziyaret edin.

Bir cevap yazın