Kategoriler
Genel

Petek Temizliği Soru Cevap

Petek Temizliği Soru Cevap

Farkımız Makinalarımız
Kammak olarak ürettiğimiz makinalarda petek temizleme işleminizi hassasiyetle kombinize ve tesisatınıza zarar vermeden en uygun sekilde yapabileceğiniz şekilde tasarlıyoruz. Petek temizlik makinalarımızı dünyanın her bölgesine ihraç etmekteyiz.

En İyi Petek Temizleme Makinası
Ürettiğimiz makinalarda petek temizleme işlerinizi, teknolojik bir şekilde kimyasallı veya kompresörlü temizle ile yapabilirsiniz.

En İyi Petek Temizleme Makinası

Isınan Bir Petekle Evinizde Huzur Bulursunuz
Petek temizleme işlerinizi, profesyonel ekiplerle son teknolojik makinalar kullanarak müşterilerinize hizmet verebilirsiniz. Petek temizliğinde uzman ekip önemli olduğu kadar kaliteli ekipmanın da önemli olduğunu sakın unutmayın. Firmamız sizler için en iyi makinaları üretmek için AR-GE çalışmaları yaparak ürünlerimizi geliştirmekteyiz.

Petek Temizleme Makinalarında Neden Kammak Markasını Tercih Etmelisiniz?
iyi bir petek temizligi, iyi bir makina kadar uzman bir ekip gerektirir. Kaliteli ve güçlü basınç üretebilen bir petek temizleme makinasına sahip olmak istiyorsanız Türkiye’nin ilk ve lider üretici olan Kammak Makina’yı tercih edebilirsiniz.

Petekleri Sökmeden Temizleyin
Petek temizleme hizmeti için makina olarak Kammak’ı seçtiğinizde odalarınızdaki petekleri sökmeden uygun bir noktadan peteklerinize giriş yaparak güçlü basınçla petek temizliğini yapabilirsiniz. Temizleme işleminde kombiniz tamamen devre dışı bırakarak kombinin herhangi bir zarar görmesini tamamen engellemiş olursunuz. Profesyonel makinalarımızla profesyonel hizmet sunabilirsiniz.

Yerden Isıtma ve Tesisat Temizligi
Yerden ısıtma sistemlerindeki aşırı çamurlaşmayı ürettiğimiz mobil sistem temizleme makinalarımızla temizleyebilirsiniz. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizleyin. Temizlik işlemini makina ile yaptığınız için boruların içerisinde çamur tabakasından eser kalmaz. Yerden ısıtma temizliği için ihtiyaç duyacağınız güçlü darbeli basınç makinalarımız olduğu için gurur duymaktayız.

Petekler Ne Zaman Temizlenmelidir?
Düzenli olarak 1 veya 2 yılda bir yapılacak petek bakımı kombi tesisatınız için yeterlidir.

Petek Temizliğinde Tavsiyeler
Öncelikle temizleme aşamasında kombinizin devre dışı bırakıldığından emin olun.
Petek temizliğinizi düzenli yaptırmalısınız.
Profesyonel makina ve ekipleri tercih edin.
Kurumsal firmalardan hizmet alın.

Kombi Bakımı Tek Basına Yeter mi?
Kombi bakımı yaptırmak tek başına ısınmak için yeterli değildir. Peteklerinizin içindeki tortu, balçık ve çamurlu sıvı güçlü makinalar ile düzenli temizlenmelidir.

Bir cevap yazın